Idyjotka postanowiła się rozmnożyć

Powiedzmy, że to blog-córka. Choć lepiej wyglądałoby "córki".
Tego blogu .

A gdyby ktoś szukał ojca - znajdzie go tu :)

Miłego czytania.


13 gru 2013

Mamo, mam nowego przyjaciela

Rózia, dwa lata bez 13 dni

Ostatnio Rózia przy obiedzie zapragnęła nakarmić kotka. Ponieważ prawdziwy z niespecjalnym entuzjazmem podszedł do faszerowania go ryżem ze szpinakiem, ofiarą opiekuńczych instynktów młodej padł święty kotek z obrazka fundacji Kocie Życie (nieodparcie kojarzy mi się z tymi rozdawanymi przez księży chodzących po kolędzie).
Rózia bardzo sprawiedliwie dzieliła - łyżeczka dla niej, łyżeczka dla kotka.
Następnego dnia okazało się, że opieka nad płaskim sierściuchem nabrała charakteru stałego i kotek był namiętnie częstowany mandarynkami i pojony z plastikowego klocka mającego imitować butelkę.
Może kupić Rózi lalę, co?


7 komentarzy:

 1. Rózia jest cudowna! Cuuuudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna, urocza ta Twoja Rózia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uśmiałam się oglądając zdjęcia. Hmmm lalę, ale Twoje dziewczynki mają chyba jakieś pluszowe misie? Jakby to chodziło o cokolwiek to nakarmiłaby misia, ja jednak myślę, że chodzi o kotka. Może sprawicie jej pluszowego kotka? Taki to będzie posłuszny, a nie jak żywy. Gdyby nie chodziło o Rózię, to pomyślałabym, że to sposób na uniknięcie jedzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają i misie, i lale, mają też kotki, uwazam zresztą, ze za dużo tego mają. Ale dziś doszliśmy z Tatusiem Kochanym do wniosku, że Rózia jeszcze nigdy nie miała takiej naprawde swojej lali (wszystkie są Lili, ZWŁASZCZA Pamtur :-) ) i w zwiazku z tym kupiliśmy kolejną...:-) A w zasadzie kupilismy pierwszą, bo wszystkie dotychhczasowe były zdobyczne.

   Usuń
 4. piękna modelka, piękne zdjęcia :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lala może się nie sprawdzić, gdzie jej do kotka w końcu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie racja, ale dziś kupiliśmy taką malutką ( na urodziny), zobaczymy :-)
   Będą też klocki LEGO, z kotkiem wśród figurek ;)

   Usuń